یکمی دقیق تر بزارید برسی کنیم:

اگر تیم A از B قوی تر باشه ضریب تیم A پایین تر میاد! یعنی اگر 10 هزار بدید و تیم A برنده بشه مثلا پول شما فقط تبدیل به 11 هزار میشه! درحالی که تیم B انقدر ضعیفه که ضریبش 2 برابره و به احتمال 95 درصد برنده نمیشه.

در نتیجه به احتمال 5 درصد شما سود می کنید.
و از لحاظ روانشناسی اگر سود کنید باز هم پیش بینی میکنید تا جایی که سود تبدیل به ضرر بشه! در این باره سعی میکنم مقاله ای بنویسم تا بتونم خیلی هارو راهنمایی کنم و وارد این سایت های فریبکار نشن چون واقعا شما رو نابود می کنن.

10- کسب درآمد از اینترنت از طریق سایت های خاص

یه سایت های خاصی وجود داره که به زودی به شما معرفی میکنم. توی این سایتا شما یک کار خاص انجام میدید و بابتش به شما یه مبلغی تعلق میگیره. مثلا یه سایتی وجود داشت که یه فرم نظرسنجی طولانی تحویل شما میده که توی نیم ساعت میتونید اون رو پر کنید و بعد از پر کردن فرم به شما یک گیفت کارت 5 تا 10 دلاری میده.

جمع بندی مطلب آموزش کسب درآمد از اینترنت

جمع بندی کسب درآمد از اینترنت

خب شما با 10 شیوه متداول کسب درآمد از اینترنت آشنا شدین که به ترتیب این موارد بودند از:

1. کسب درآمد از طریق سایت (⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️)
  2. کسب درآمد از اینترنت با اینستاگرام (⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️)
  3. کسب درآمد از اینترنت از طریق فریلنسری (⭐️⭐️⭐️⭐️)
  4. کسب درآمد با تلگرام (⭐️⭐️)
  5. کسب درآمد به وسیله کوتاه کننده لینک (⭐️)
  6. کسب درآمد از اینترنت با بازی کردن! (⭐️)
  7. کسب درآمد از اینترنت با فایل به خارجیا (⭐️⭐️⭐️)
  8. کسب درآمد از اینترنت از طریق ارز های دیجیتال (⭐️)
  9. کسب درآمد از اینترنت با سایت های (❌)
  10. کسب درآمد از اینترنت از طریق سایت های خاص (⭐️⭐️)

بنابرین پیشنهاد ما اینه روی طراحی سایت و اینستاگرام سرمایه گذاری کنید یا اگر مهارتی دارید که میخواید خیلی سریع از اون به درآمد برسید بهتره فریلنسر بشید.
البته توجه کنید که شما تا الان فقط با شیوه های کسبوکار اینترنتی آشنا شدین! هر کدوم از این شیوه ها نیاز به چندین ساعت مطالعه و تمرین داره که بتونید توی اون زمینه قوی بشید.

منبع

اخبار تکنولوژی درآمد ,اینترنت ,سایت ,طریق ,شیوه ,طریق سایت ,آشنا شدین منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کارگاه شاهنامه خوانی آنلاین بیا برا خرید اجناس فوق العاده اژدهای قرمز اموزش مجازی دوره بازرسی جوش سطح 1و2 با مدرک بین المللی سایت شادمهر کلاسیک TradeOfOur.rozblog.com دانلود آهنگ جدید